Sada je sigurno, on je velika nada hrvatskog nogometa. Mladi stoper zabio prvijenac za Wolfsburg

njemačka bundesliga

svibnja 26, 2020

Hrvatska je dobila još jednog vrhunskog braniča, barem ako je gledati nastavak Bundeslige.

Naravno, riječ je o Marinu Pongračiću koji igra preporođeno za Wolfsburg otkako se nastavilo njemačko prvenstvo. 22-godišnji hrvatski stoper bio je starter u prethodne dvije utakmice za 'vukove', a na ukazanom povjerenju se treneru odužio u susretu 28. kola na gostovanju kod Bayer Leverkusena.

U 43. minuti Pongračić je sjajno ispratio ubačaj Arnolda iz slobodnog udarca i glavom pospremio loptu u mrežu za 0:1 Wolfsburga.

Gol pogledajte OVDJE!

Bio je to prvijenac mladog Hrvata koji je u siječnju stigao iz RB Salzburga za 10 milijuna eura.

Vrijedi spomenuti kako je i Josip Brekalo od prve minute na terenu kog Wolfsburga koji vodi s 0:1 na poluvremenu.