(VIDEO) Bogdanović zatrpao koš Bucksa, pa pogodio za pobjedu sa zvukom sirene!

babo dominira

stu 09, 2019

Screenshot: Twitter

Fantastičan nastup Bojana Bogdanovića, jedan od najboljih u njegovoj NBA karijeri! Protiv Milwaukee Bucksa u određenim trenucima sam je na svojim leđima nosio Jazzere, a sve je začinio tricom sa sirenom za pobjedu 103:100!

Bojan Bogdanović u play-off atmosferi protiv snažnih Milwaukee Bucksa koji su se uspjeli vratiti iz ogromnog zaostatka donio je pobjedu Jazzerima ubacivši zadnji šut na susretu sa sirenom za konačnih 103:100, piše sportnet.hr.

Bila je to Bogdanovićeva večer za pamćenje, nastup koji će sigurno doći među one najbolje u karijeri. Imao je utakmica s više koševa, igrao je sjajno protiv LeBrona Jamesa u doigravanju, međutim protiv ovako jakih Bucksa u određenim trenucima nosio je Jazzere na svojim leđiim i zadržao ih da ne potonu kada je takvo što prijetilo.

U trećoj četvrtini je u jednom razdoblju zabio je 13 poena zaredom i kada su Bucksi došli na samo četiri poena minusa, vratio ih je u dvoznamenkasti zaostatak.

Nastavio je s odličnom igrom i u završnici, deset sekundi prije kraja nije ubacio tricu, nakon toga je Khris Middleton s dva slobodna bacanja poravnao na 100:100 da bi se sve ipak vratilo na stranu Jazzera.

Prvo je 2.3 sekunde prije kraja Donovan Mitchell u prodoru izgubio loptu i Bucksi dobili napad za pobjedu. Međutim pogriješili su kod izvođenja lopte, Middleton je udvojen i napravio je korake.

Do kraja je ostalo 1.3 sekunde, lopta je došla do Bogdanovića koji s krila ubacuje tricu sa sirenom za pobjedu.

Bila je to kruna briljantne večeri u kojoj je Bojan za 38 minuta ubacio 33 poena (4/9 za dva, 5/10 za tri, 10/10 slobodna) i tome dodao pet skokova.

Article_Bottom_970x250