(VIDEO) Varnice na prijateljskom susretu Zrinjskog i Željezničara: Sudac morao pokazati dva crvena kartona

prijateljski susret u međugorju

velj 15, 2020

Screenshot: YouTube/ SportSport.ba

U finišu prvog poluvremena prijateljske utakmice između Zrinjskog i Željezničara koja se igra u Međugorju došlo je do naguravanja igrača ova dva tima nakon čega je sudac morao pokazati dva crvena kartona.

Naime, Nemanja Bilbija i Mehmed Alispahić su ušli u sukob u kaznenom prostoru Željezničara, nakon čega je došlo do naguravanja u kojem je sudjelovao veći broj igrača obje momčadi, a kada se sve nakon nekoliko minuta smirilo, sudac je pokazao dva crvena kartona.

Tako su Bilbija i Alispahić dobili crvene kartone i završili ovaj susret, a rezultat je nakon prvih 45 minuta bio 0:0.